Atatürk Eğitim Fakültesiİlköğretim Matematik Öğretmenliği

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Etkinlikler

ANABİLİM DALI TANITIM TOPLANTISI

20 EYLÜL 2017

ÇARŞAMBA 12:30

ANFİ 4

 

2017/2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 1. Sınıflara yönelik fakülte-bölüm-anabilim dalı tanıtım ve öğrenci-öğretim kadrosu tanışma toplantısı 20 EYLÜL Çarşamba Günü saat 12:30 da Anfi 4 de gerçekleşecektir.

 

Daha önceki yıllarda gerçekleştirilen tanışma toplantısıyla ilgili bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Tanışma toplantısında İlköğretim Matematik Öğretmenliği programını kazanan öğrenciler, eğitim-öğretim görecekleri program hakkında ve öğretim elemanları hakkında bilgi sahibi oldu. Başta Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Ahmet Ş. ÖZDEMİR olmak üzere programda görev alan öğretim kadrosunun kısa ve özgün konuşmaları ile, yeni öğrencilerimiz ileride ders alacakları hocaları ve asistanları tanıma fırsatı bulmuş oldu.  

Programda bir de sürpriz yaşandı. Anabilim Dalında uzunca bir süre görev yapan ve geçirdiği hastalık süreci sonunda Hakkın rahmetine kavuşan Öğr. Gör. Ümit KAR Hanımefendinin hatırası adına programa 1, 2 ve 3. olarak giren öğrencilere dizüstü bilgisayar hediye edildi. Hediyeler Ümit Hanımın eşi ve aynı zamanda üniversitemiz öğretim üyesi Prof. Dr. Abdülkerim KAR tarafından anabilim dalımıza verilmiş olup bu ince düşüncesinden dolayı sayın hocamıza öğrencilerimiz ve anabilim dalımız adına teşekkkürü bir borç biliriz. 

Bu sayfa İlköğretim Matematik Öğretmenliği tarafından en son 13.09.2017 16:07:49 tarihinde güncellenmiştir.